top of page

Grzegorz Krychowiak i Arabia Saudyjska - świetny występ przeciwko AlHilal.

Salem Badughaish

• Polski pomocnik Grzegorz Krychowiak popisał się zapierającym dech w piersiach występem w ostatnim meczu, umożliwiając jego zespołowi odniesienie kluczowego zwycięstwa.

• Mecz pomiędzy trzecią, a czwartą drużyną Ligi Arabii Saudyjskiej, Al Shabab i Al Hilal, był zacięty, a różnica między nimi wynosiła tylko jeden punkt.

• Krychowiak wykazał się dużym opanowaniem i umiejętnościami na boisku, prezentując się świetnie przez cały mecz.

• Pierwsza połowa meczu nie była porywająca, ale gdy rozpoczęła się druga połowa, obie drużyny dążyły do zwycięstwa.

• Al Shabab uzyskał przewagę, gdy Hussain Al-Qahtani strzelił pierwszego gola, który wymknął się bramkarzowi Al Hilal. Krótko po tym Cristian Guanca w 68. minucie dołożył kolejnego gola i Al Shabab był na dobrej drodze do zwycięstwa.

• Wydawało się, że Al Hilal koncentruje się bardziej na atakowaniu przeciwników niż na piłce, więc nie zdołali strzelić gola przed końcem meczu, co zakończyło się zwycięstwem Al Shabab 3:0. Krychowiak zdołał zachować spokój i pomóc swojej drużynie odnieść zwycięstwo.

• Przed Grzegorzem Krychowiakiem mecze zarówno przeciwko Al Nassr Cristiano Ronaldo, jak i również liderowi ligi - Al Ittihad.

• Krychowiak, który w tym sezonie strzelił trzy gole i zanotował dwie asysty i jestkluczowym zawodnikiem Al Shabab. Polski pomocnik jest w tym sezonie w dobrej formie i będzie chciał kontynuować dobrą passę na boisku.